Usługi dekarskie, remonty dachów w Szczecinie i pod Szczecinem.

Specjalnością naszej firmy OLBUD jest wykonywanie dachów w okolicy Szczecina i na terenie województwa zachodniopomorskiego. Nasza firma proponuje szeroki zakres usług, dzięki czemu wynajmując jedną ekipę, możesz liczyć na kompleksowy remont dachu wraz z estetycznym wykończeniem.

W ramach działalności wykonujemy: krycie wybranym materiałem, naprawy awarii, remonty kominów, montaż okien połaciowych, obróbki blachą i ocieplanie dachów. Blisko Szczecina jest wiele firm oferujących podobne usługi, ale u nas możesz liczyć na terminową i solidną ekipę, co potwierdzają liczne referencje. Doświadczenie i wysokie kwalifikacje naszych fachowców sprawiają, że chętnie realizujemy najbardziej zaawansowane przedsięwzięcia. Kryjemy wieże kościelne i dachy o skomplikowanej konstrukcji, wykorzystujemy papę termozgrzewalną, różne rodzaje blachy, blachodachówkę i dachówki.

Krycie, remonty dachów i blacharstwo budowlane – Szczecin

Bogate zaplecze maszynowe pozwala nam na wykonywanie usług na najwyższym poziomie. Posiadamy m.in. dźwig, podnośniki koszowe, windy dekarskie, rusztowania, narzędzia blacharskie, wciągarki elektryczne.

Samodzielnie zrealizujemy kompleksowe zlecenia na znacznych wysokościach i przy utrudnionym dostępie do budynku. Wykonujemy remonty dachów koło Szczecina zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i spółdzielni, instytucji oraz firm. Każde zadanie rozpatrujemy indywidualnie i bierzemy pod uwagę negocjację stawki.

 Koszty związane z kompletnym remontem dachów przyprawiają zazwyczaj o zawrót głowy. Zupełna renowacja polega na wymianie całej konstrukcji dachowej, która została uszkodzona lub z jakiegoś powodu nie spełnia w całości swojego zadania. Aby uniknąć niepotrzebnych wydatków związanych z gruntownym remontem dachu, warto zainwestować w solidnego, najlepiej poleconego przez znajomych dekarza, który wykona swoje zadanie z największą precyzją i zaangażowaniem. Warto również wszelkie usterki i awarie dachu naprawiać na bieżąco, co pozwoli uniknąć przykrych niespodzianek. Dodatkowo, warto także pomyśleć o właściwej konserwacji dachów, co pozwoli je zabezpieczyć przed niszczeniem.

Przy różnego rodzaju naprawach i remontach dachu warto zastanowić się nad jego dociepleniem, które poprawi izolację całego dachu. Ciekawym rozwiązaniem jest też montaż okien dachowych, ponieważ wpadające przez nie słońce pozwala ocieplić pomieszczenia.

 

Możemy wykonać każdą z powyższych usług. Skontaktuj się z Nami.